Fundusze europejskie na Podkarpaciu

Od kilku lat współpracujemy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego nad tworzeniem marki funduszy europejskich w regionie poprzez promocję dobrych praktyk ich wykorzystania. Początkowo był to kwartalnik wydawany w wersji papierowej „Inwestujemy w rozwój, a obecnie „Zobacz zmiany” – magazyn w wersji papierowej i cyfrowej wraz działaniami promocyjnymi.

Album

Przygotowaliśmy również dwujęzyczny album „Podkarpackie po naszej myśli. Podkarpackie Our Way” o dobrych praktykach – projekty sfinansowane z programu regionalnego.

Siła promocji

Do naszych zadań należy opracowanie merytoryczne (artykuły, reportaże, wywiady, teksty eksperckie) i graficzne (layout, infografiki, rysunki satyryczne, komiks, zdjęcia). Dbamy o to, by teksty były łatwe do czytania i zrozumienia. Ważnym elementem budowy marki „Zobacz zmiany” są filmy pokazujące inwestycje współfinansowane z funduszy europejskich. Dla lepszej i efektywniejszej promocji przygotowujemy animacje promujące każde wydanie. Publikacja cyfrowa jest wzbogacona jest o galerie oraz rozrywkę w formie quizu.

Magazyn „Zobacz zmiany”, nr 4/2018

Co zrobiliśmy

Logotyp i linia graficzna

Projekt graficzny publikacji papierowej i e-magazynu

Opracowanie merytoryczne artykułów i redakcja

Realizacje sesji zdjęciowych

Filmy (w tym zdjęcia z drona)

Działania  promocyjne (animacje, gadżety, grafiki, wpisy do SM)