logo

Mówimy prosto o trudnych dziedzinach ...

...fundusze europejskie, przedsiębiorczość, innowacje

Wielkopolska w akcji

W albumie „Wielkopolska w Akcji”, który nasza firma przygotowała na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, zostały zaprezentowane najlepsze projekty współfinansowane ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Publikacja została podzielona na kilka segmentów tematycznych: Przedsiębiorcy, Drogi, Koleje, Ekologia, Rewitalizacja, Uczelnie, Szpitale, Turystyka, Kultura. Największe spektrum różnorodności działań, jakie oferuje WRPO, widać w dziale poświęconym przedsiębiorstwom – obok projektów związanych z prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych, znalazły się tutaj inicjatywy z obszaru designu, a także przedsięwzięcia skupiające się na implementacji nowych metod produkcji. Równie efektownie w Wielkopolsce prezentuje się branża turystyczna, która stawia na rozbudowę sieci ścieżek rowerowych oraz szlaków żeglarskich i kajakowych.

Łącznie w albumie opisanych zostało 39 przedsięwzięć. W związku z tym, że publikacja jest skierowana zarówno do polskiego, jak i zagranicznego czytelnika – wszystkie teksty ukazały się w dwóch językach: polskim oraz angielskim. Całość wzbogaciły atrakcyjne fotografie i niecodzienna szata graficzna.