logo

Mówimy prosto o trudnych dziedzinach ...

...fundusze europejskie, przedsiębiorczość, innowacje

Uniejów Turystyczny

Wspólnie z Miastem Uniejów oraz łódzką firmą LikiMS stworzyliśmy aplikację mobilną „Uniejów turystyczny”. Głównym celem, jaki sobie postawiliśmy było opracowanie przydatnej informacji turystycznej w atrakcyjnym i funkcjonalnym formacie.

Uniejów jest najmłodszym polskim uzdrowiskiem, które ze względu na swój nowoczesny kompleks basenowo-termalny, bogaty program kulturalny i doskonałe warunki do uprawiania turystyki przyciąga ludzi aktywnych i ciekawych świata.  Aplikacja doskonale wpisuje się w ten wizerunek i promuje miasto wśród rosnącej liczby użytkowników urządzeń mobilnych. Posiadacze smartfonów i tabletów docenili naszą pracę, przyznając aplikacji ocenę 4,8 (w pięciostopniowej skali).

Oto jej główne cechy:

 


Dobrze dobrane informacje

Wszystkie opisy atrakcji Uniejowa i okolic przygotowane zostały na potrzeby tej aplikacji. Teksty mają optymalną długość, są starannie zredagowane i zawierają tylko najważniejsze i najciekawsze informacje. Tam, gdzie to było możliwe, dodaliśmy dane o godzinach otwarcia.

Jeżeli zależy nam pogłębieniu wiedzy, to jednym dotknięciem możemy przejść na stronę internetową interesującej nas atrakcji. 

 

 

 


Atrakcyjne zdjęcia

Dobrej jakości zdjęcia zawsze robią wrażenie na odbiorcach. Dlatego duża część fotografii została wykonana z myślą o tej aplikacji. Wszystkie zdjęcia są starannie dobrane - zwykle jedno pokazuje ogólny widok obiektu, a drugie wnętrze lub detal. 

 

 

 

 

 


Mapy

Każdą atrakcję Uniejowa i okolic można zlokalizować na czytelnej mapie. Przechodzimy do niej po dotknięciu odpowiedniego symbolu. Na mapie zaznaczone są wszystkie obiekty opisane w aplikacji. Po dotknięciu znacznika możemy przejść do opisów kolejnych atrakcji. W ten sposób zaplanujemy spacer po mieście.

 

 

 

 


Wszystko pod ręką

Oprócz lokalizacji obiektu na mapie i możliwości przejścia na zewnętrzne strony internetowe, aplikacja umożliwia bezpośrednią rozmowę telefoniczną oraz wysłanie e-maila. To prosty sposób na dokonanie rezerwacji czy dopytanie o ceny biletów i inne szczegóły.

 

 

 

 


„Uniejów Turystyczny" jest aplikacją natywną utworzoną na trzy najważniejsze platformy mobilne: Android, iOS i Windows Phone. Bez trudu znajdziemy ją w sklepie Google Play, App Store i Windows Phone Store. Po ściągnięciu na nasz smartfon lub tablet z większości informacji i funkcjonalności możemy korzystać offline!


Miłego pobytu w Uniejowie!

Pobierz aplikację: