logo

Mówimy prosto o trudnych dziedzinach ...

...fundusze europejskie, przedsiębiorczość, innowacje

Ciekawa treść skupi na Tobie uwagę

Dzisiejszy klient chce czytać nie tylko o zaletach polecanego produktu bądź usługi, lecz o stosowanych w nich innowacyjnych rozwiązaniach, o ich twórcach, o rynku lub społecznym zaangażowaniu biznesu. Uzbrojony w tablet i smartfon, ma nieustanny dostęp do swoich ulubionych stron i serwisów społecznościowych. Możesz go zainteresować ciekawą treścią, gdy jest w pracy, podróży lub gdy odpoczywa. Jak coś go zainteresuje, może od razu podzielić się swoją opinią i polecić lekturę znajomym.

Dobry content = szybszy rozwój

Smartlink współpracuje z instytucjami publicznymi i firmami, dostarczając specjalistycznych tekstów związanych z wykorzystaniem funduszy europejskich, rozwojem przedsiębiorczości, innowacji oraz turystyki. Nasze treści zamieszczane w serwisach internetowych, wydawnictwach papierowych i cyfrowych w dużej mierze przyczyniły się do dobrego wykorzystania funduszy, wdrażania nowych rozwiązań w firmach czy przygotowania nowych produktów turystycznych. Wspieramy rozwój regionów, miast i gmin.

Czytelność i jasność informacji

W czym tkwi tajemnica dobrego contentu? Odpowiedź jest prosta: w jego jakości i trafności. O to dbają nasi redaktorzy i zespół starannie dobranych autorów. Nasza redakcja składa się z 25 osób – etatowych redaktorów, grafików, współpracujących dziennikarzy i researcherów. Pracuje dla nas 26 fotografów i filmowców w różnych częściach Polski. Publikowane przez nas treści ilustrujemy doskonałymi zdjęciami i filmami wideo. Łączy nas pasja i konsekwentne stosowanie polityki jakości.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, w którym dzielimy się naszą wiedzą o content marketingu, rozwiązaniach mobilnych i wydawnictwach cyfrowych.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, żeby przygotowana przez nas treść skupiła uwagę właśnie na Tobie.

Wstecz