logo

Mówimy prosto o trudnych dziedzinach ...

...fundusze europejskie, przedsiębiorczość, innowacje

Inteligentne rozwiązania na smartfony i tablety

Urządzenia mobilne szturmem weszły do naszego życia. Już prawie połowa Polaków posiada smartfony. Dynamicznie rośnie liczba użytkowników tabletów. Jedną z najskuteczniejszych form dotarcia do właścicieli urządzeń mobilnych są aplikacje. Użytkownicy cenią sobie wartości informacyjne, rozrywkowe i funkcjonalne dobrych aplikacji. Dla autorów kampanii promocyjnych jest to szansa na dotarcie do szybko rosnącej i ciekawej grupy docelowej. Wspólnie z naszymi partnerami technologicznymi tworzymy aplikacje promujące walory turystyczne i biznesowe miast i regionów . Oto czym się charakteryzują:

Teksty przyciągające uwagę

Wszystkie opisy w poszczególnych sekcjach przygotowywane są na potrzeby konkretnej grupy docelowej przez doświadczonych autorów. Teksty mają optymalną długość, są starannie zredagowane i zawierają tylko najważniejsze i najciekawsze informacje. Jeżeli chcesz pogłębić wiedzę, to jednym dotknięciem możesz wejść na zewnętrzną stronę internetową.

Atrakcyjne zdjęcia i filmy

Dobrej jakości zdjęcia zawsze robią wrażenie. Dlatego fotografie wykonujemy z myślą o danej aplikacji. Wszystkie zdjęcia są starannie dobrane aby dawać ogólny pogląd prezentowanych treści, połączony z najciekawszymi szczegółami i detalami.

Interaktywne mapy

Obiekty przedstawione w aplikacji możesz zlokalizować na czytelnej mapie. Po dotknięciu znacznika możesz przejść do opisów kolejnych miejsc. W ten sposób zaplanujesz spacer po mieście. Gdy włączysz GPS bez trudu trafisz do celu.

Wiele funkcji w zasięgu ręki

Oprócz lokalizacji obiektu na mapie i możliwości przejścia na zewnętrzne strony internetowe, aplikacja umożliwia bezpośrednią rozmowę telefoniczną oraz wysłanie e-maila. To prosty sposób na przesunięcie spotkania, dokonanie rezerwacji w hotelu czy dopytanie się o szczegóły dojazdu. Łącząc się z kanałami społecznościowymi bez trudu podzielisz się wrażeniami i pochwalisz się najnowszymi zdjęciami.

Różne platformy

Tworzymy aplikacje natywne na trzy najważniejsze platformy mobilne: Android, iOS i Windows Phone. Bez trudu znajdziesz je w sklepach Google Play, App Store i Windows Phone Store. Po ściągnięciu na swój smartfon lub tablet z większości informacji i funkcjonalności możesz korzystać offline!

 

Wstecz